zarabianie na uploadzie

Zarabianie w internecie na uploadzie filmów i plików.

Sposobów na zarabianie w internecie jest całe mnóstwo – oglądanie i klikanie w reklamy w różnego rodzaju buxach, czytanie maili reklamowych czy wypełnianie płatnych ankiet. Oczywiście każdy sposób jest dobry, aby dorobić pare złotych do swojego budżetu miesięcznego. Jednak wiele metod to strata czasu i nerwów, kilka lat temu świetnym sposobem na zarobienie nawet kilku czy kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie było uploadowanie plików (filmów, programów, zdjęć) i publikacja ich na popularnych forach internetowych.

Uploadowanie plików nie zajmowało stosunkowo dużo czasu, a zarobek dość szybko był generowany i dostępny przez dłuższy czas żywotności wrzuconego pliku. Brzmi to bardzo poważnie ale jest to banalnie proste nawet dla osoby początkującej, a wystarczy tylko posiadać odrobinę doświadczenia. Doświadczenie jest potrzebne wszędzie i nie ma znaczenia czy zarabiasz przez internet czy zarabiasz normalnie. Zarabianie, czyli praca przez internet rządzi się swoimi prawami cały czas musisz śledzić nowinki i poprawiać skuteczność swoich działań.

Na czym polega zarabianie na uploadzie plików?

Jest wiele legalnych i wypłacalnych firm płacących za pobieranie twoich plików . Na stronie znajdziesz charakterystykę najlepszych i sprawdzonych firm oferujących duże pieniądze za to, że ktoś będzie pobierał twoje pliki . Najczęściej stawki oscylują od 5$ do 30 $ za 1000 pobrań . Wydaje , się że 1000 pobrań to bardzo dużo, ale tak nie jest! W ten sposób zarabiać może każdy kto ma chęć włożenia w to minimum wysiłku, i może okazać się że w internecie można zarobić poważne pieniądze. W sieci znajdziemy wiele artykułów informujących, że uploaderzy w Polsce potrafiły zarabiać znacznie więcej niż politycy.

Co wrzucać, aby szybko zacząć zarabiać?

Zanim skorzystasz z tej metody zarabiania w internecie musisz mieć świadomość praw autorskich, udostępnianie plików takich jak filmy, seriale, muzyka czy programy bez zgody autora jest łamaniem praw autorskich. Sposób zarabiania przez internet przez uploadowanie plików zatem może okazać się trudny, a ryzyko spore jeśli mamy zamiar wrzucać cudze utwory. Warto zastanowić się, czy jest to dobry sposób na zarabianie pieniędzy przez internet.

Zobacz także...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *